Firma

Działamy od 1998

Firma Izomet od 1999 roku zajmuje się kompleksowym wdrażaniem systemów informatycznych oraz systemów automatyki przemysłowej. Postawiliśmy na dynamiczny rozwój firmy, kładąc szczególny nacisk na jakość i rzetelność naszych usług oraz na pozyskanie nowych klientów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne służące do kontroli i nadzorowania procesów produkcyjnych. Na podstawie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie automatyki stworzyliśmy własne środowisko programistyczne, które pozwala nam na zapewnienie wysokiej, stałej jakości oferowanych przez nas systemów. Zastosowanie technologii obiektowych i graficznej prezentacji procesów czyni nasze oprogramowanie otwartym i łatwym w przystosowaniu do wymagań klienta.
Projektujemy systemy na zamówienie, oraz posiadamy szeroką gamę produktów gotowych.

Innowacyjne rozwiązania

Wraz z wprowadzeniem na terenie Polski przepisów Unii Europejskiej oraz tym, że większość naszych odbiorców wymagało od nas posiadania własnego systemu jakości, koniecznym stało się uzyskanie certyfikatu uprawniającego do znakowania produktów znakiem CE. Audyt certyfikujący odbył się w roku 2005 w maju i przeprowadzony został przez niemiecki instytut VDE. Efektem przeprowadzonego audytu było uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zgodność naszego dotychczasowego systemu jakości z normą DIN EN ISO 9001:2000.

zaufali nam

Izomet
ul.Jaworowa 8
64-510 Wronki
tel.: 067 25 43 507
fax: 067 25 43 506